SP6000 Nepavyksta prisijungti su Babyware

Re: SP6000 Nepavyksta prisijungti su Babyware

Standartinė Liauzgisss » Ant Rgs 24, 2019 2:37 pm

Sveiki, klausimas panasia problema. Taip pat naudoju IP150 moduli su versija V4.42, per isore prisijungia per Babyware, taciau as noriu priregistruoti prie paradoxmyhome.com, kad gauciau Site ID. Taciau prisijungus prie IP150 modulio atrodo su nepilna struktura. Nera uzdet varneles, kad galetu buti uzregistruotas sis ip modulis, taip pat nematyti jokios papildomos info pvz zonos, priduota ........ Tad ir su ip exploring tools man neuzregistruoja. Gal zinote kodel matoma nepilna informacija, nei pavaizduota manual'e. Taip pat jungiantis i si moduli per web, tepraso tik paneles "user code"

Ar cia kad naujausia versija ir klaidos, ar per si moduli galima info matyti tik per programele, o web nebe?
Prikabinti failai
Capture2.PNG
Capture2.PNG (10.5 KiB) Peržiūrėta 20814 kartus(ų)
Capture.PNG
Capture.PNG (28.2 KiB) Peržiūrėta 20814 kartus(ų)
Liauzgisss
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant Rgs 24, 2019 11:27 am

Re: SP6000 Nepavyksta prisijungti su Babyware

Standartinė Viktoras » Ant Rgs 24, 2019 3:16 pm

Sveiki,

paradoxmyhome DNS servisas nebe palaikomas. Galite naudotis IP adresais arba mokama SWAN paslauga.
Viktoras
Site Admin
 
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: Ket Kov 05, 2009 11:53 pm

Re: SP6000 Nepavyksta prisijungti su Babyware

Standartinė kingrun2 » Tre Rgs 25, 2019 2:06 pm

Viktoras rašė:Jeigu IP150 modulis V4.42 In-field neturėtų duoti prisijungti per IP adresą.
Jeigu In-field jungiasi per centralės serijinį numerį, privalo jungtis ir Babyware.
Gal Babyware versija sena? Naujausia V5.2.5


Mano centralės ir modulio versijos:
Paveikslėlis

Pas mane in-field prisijungdavo jungiantis prie IP modulio per IP adresą tuo pačiu aptikdavo ir centralę ir abi jas galima buvo atnaujint tokiu būdu. In-field nebandžiau per serijos numerį. Galėsiu išmegint.

Taip Babyware yra 5.2.5 versijos.

EDIT: pabandžiau su in-field per panel id ir leidžia prisijungt.
kingrun2
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pir Bal 18, 2016 3:08 pm

Ankstesnis

Grįžti į Klausiate - atsakome

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron