Teisingas PGM Programavimas su EVO 192 centale

Teisingas PGM Programavimas su EVO 192 centale

Standartinė SAULIUS » Pen Lap 09, 2018 8:43 am

Sveiki noriu paklausti kaip teisingai suprogramuoti PGM komandas EVO 192 centraleje, reikia kad pgm suveiktu atsiradus gedimui Akumuliatorius nusedo,Elektra dingo,sirenos perkrova ir panasiai....... Programa naudoju Baby Ware ir PGM programavime suvedus 36 koda Trouble Event ANY ir 37 koda Troube Event Restore ANY ,gedimu neismeta,Sistema perkraunu pilnai bet gedimo nemeta,ta funkcija suvede jusu ATstovas Pagalbos linijoje ,nes programuota buvo WIN Load programoje iki centrales atnaujinimo , o cia rode nesamones,bandyta suvesti ir 38 koda Module troube Any ir39 koda Module trouble restore ANY,ten rodo visada gedima tik patvirtinus komanda ir neatsitato ir jeigu galima domintu dar ir teisingas PGM ivedimas programoje Baby Ware suprogramuoti PGM komanda taip kad aktyvuotusi sakykim po uzblokavimo centales praejus tarkim 1 minutei,o atblokavus centrale atsistatytu iskart ir dar klausimelis gal Paradox planuoja padaryti taip ,kad matytusi tarkim TM50 arba TM70 PGM busena ar jis yra aktyvus ar ne nes neaiski jo busena nematant tarkim kazkur ar jis aktyvus ar ne,padayti tarkim ,taip kad paspaudus mygtuka jis pakeistu spalva ,kaip yra kitu gamintoju Centralese Aciu......
SAULIUS
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Sek Sau 26, 2014 11:10 pm

Re: Teisingas PGM Programavimas su EVO 192 centale

Standartinė Viktoras » Pen Lap 09, 2018 11:00 am

Nuo EVO192 V6.80 pasikeitė PGM programavimas. Po atnaujinimo reikia perprogramuoti PGM'us.

Gedimo indikacijos suveikimo 36 ir atsistatymo 37 kodai yra teisingi ir turi veikti. Jeigu testuojate ant ACC dingimo, tai jam yra uždelsimas programuojamas [3060] sekcijoje (gamykliškai 30min) akumuliatoriaus gedimas atjungus akumuliatorių turėtų atsirasti per 1-2min. (yra akumuliatoriaus testavimo intervalas).

38 ir 39 įvykiai skirti sekti gedimams moduliuose, bet jie įeina ir į 36,37.

Su PGM uždelsimu po apsaugos įjungimu lengvai nepavyks. Tiesiogiai tokios funkcijos nėra, reikėtų žaisti per loginius įėjimus, naudoti kelis PGM ir susisumuoti per reles. Nežinau kam norite naudoti, bet jeigu tarkim maitinimo atjungimui reikia turėti mintyje, kad nėra išskirta pilno įjungimo, yra tik atskirai perimetro, tai tam reikės dar 2 PGM. Žodžiu žinant paskirtį reikia susiformuluoti užduotį ir tada galima suprojektuoti sprendimą. Per daug darbo, kad modeliuočiau pavyzdį.

Apie PGM būsenos indikacijos TM klaviatūrose planuojamus pakeitimus nieko nežinau.
Viktoras
Site Admin
 
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: Ket Kov 05, 2009 11:53 pm


Grįžti į Klausiate - atsakome

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron